30 05 2007

Şerife Bacı Hastanesi`nde yenilik bitmiyor

Şerife Bacı Hastanesi`nde yenilik bitmiyor

Şerife Bacı Devlet Hastanesi, yeni çevre ve bahçe düzenleme çalışmalarıyla, adeta şantiye gibi çalışıyor.Hastane girişinde bulunan yokuşu, çıkmakta zorlanan hastalar için, hastane büfesinin yanından hastalarını düşünerek hastane yönetimi birde merdiven yaptırdı. Muayeneye gelen hastalar, yokuş çıkmadan ve yolu uzatmadan kestirme olarak, merdiven ve bahçe içi yolun tamamlanmasıyla  hastaneye ulaşmış olacaklar.

Hastane yönetimi sağlıkta en iyi hizmeti vermek için elden gelen çalışmalarını,  hedefler ve hazırlanan plan ve program doğrultusunda yapmaya çalışıyor. Hastane hem çevre illerden hem de ilimiz den yoğun bir hasta trafiğine karşı kalitesinden ödün vermeden gece gündüz hastalarına hizmet veriyor.Hastalar çok memnun;

Sürekli hastalarla yapılan anketlerde müşteri memnuniyetini de ölçen hastanede anketlerde hasta memnuniyeti çıkıyor.

Hastane de tespit edilen eksiklikleri, ekibiyle birlikte, hemen yerinde inceleyip, yerinde  görerek, kararlı tutumuyla yapılan çalışmalarda  başarılı, göz kamaştıran bir hastanenin ortaya çıkmasında hiç kuşkusuz Hastane Başhekimi Uzman Dr. Seyfi Sarığlu’nun emeği büyüktür. Mütevazi başhekim, hastalara en iyi sağlık hizmetini vermek için, doktorlarımızla, ekibimle ve tüm çalışanlarıyla birlikte eğer ortada bir başarı var ise, biz bu başarıyı ekibimizle, doktor arkadaşlarımla ve tüm hastane çalışanlarıyla  oturarak değil, çalışarak yakaladık.Biz bu gayretlerimizi, çalışmalarımızı sürdürerek  arzu edilen, bir hastane olması için çalışıyoruz, dedi.

Hastanenin WEP Sitesi yenileniyor;

Şerife Bacı Devlet Hastanesi WEP Sitesi de yenileniyor.

Sitenin yenileme çalışmasında Hastanenin tanıtımı, ünitelerde yapılan çalışmalar, Kastamonu Tarihi ve Şerife Bacıyla ilgili yazılar, Kastamonu ilgili fotoğrafların yer alacağı site, hem tanıtımın hem de sağlık turizminin de öncüsü olacak. Tek kişilik odalar;

Özel hastaneler gibi tek kişilik için duşları ve televizyonu bulunan hasta odaları müşterisini de memnun ediyor. Hastalar bu konforlu odalarda kendilerini kendi evimizde gibi hissediyoruz diyorlar.

           

Seyyar Röntgen cihazı ;

Acil servise gelen hastalar eskiden sedyeyle röntgen  çektirmek için bir kat çıkarak röntgene ulaşırdı. Artık acile kurulan yeni seyyar röntgen cihazı ile anında çekilen film doktorlar tarafından zaman geçmeden incelenebiliyor.

 

kastamonu ajans

29/05/2007

0
0
0
Yorum Yaz